Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Administracji

CANAL+ Polska S.A.O firmie

CANAL+ Polska S.A.

aleja Sikorskiego 9

Mokotów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca oraz koordynacja dostawcami na rzecz utrzymania budynku i biura
  • Administrowanie systemem kontroli dostępu oraz CCTV
  • Nadzór nad dokumentacją nieruchomości
  • Współtworzenie oraz wdrażanie standardów przestrzeni biurowych CANAL+
  • Opracowywanie i wdrażanie procedur dotyczących utylizacji sprzętu oraz jej organizacją
  • Przygotowywanie sprawozdań i protokołów np. z zakresu ochrony środowiska (KOBIZE, GUS, inne, w tym wewnętrzne)
  • Realizacja zapotrzebowań i rozliczanie faktur
  • Opracowanie i wdrażanie inicjatyw w zakresie rozwiązań optymalizacyjnych w zarządzaniu administracyjnym budynkiem

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w obszarze Administracji
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • Proaktywność i postawa zorientowana na poszukiwanie rozwiązań
  • Samodzielność w realizacji zadań
  • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów i wysokie zdolności interpersonalne
  • Znajomość zagadnień z zakresu ochrony środowiska i gospodarki odpadami
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego (poziom komunikatywny)

To oferujemy

• Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

• Cenne i unikalne doświadczenie zawodowe

• Możliwość rozwoju i awansu w ramach struktur CANAL+

• Kulturę organizacyjną opartą na współpracy, zaufaniu i koleżeństwie

• Prywatną opiekę medyczną, pakiet sportowy, dostęp do bogatej oferty telewizyjnej CANAL+ (CANAL+ Online, TIDAL, pakiet telewizji satelitarnej), paczki świąteczne, dofinansowanie do wypoczynku, refundację okularów, parking dla pracowników

Kogo szukamy?

W CANAL+ stawiamy na ludzi proaktywnych, którzy z determinacją i zaangażowaniem będą zmieniali zastaną rzeczywistość. Zależy nam na współpracy z przedsiębiorczymi i dynamicznymi osobami, pełnymi optymizmu i pozytywnej energii, które w innowacyjny sposób podejdą do stawianych przed nimi zadań. Cenimy ludzi, którzy są gotowi kwestionować istniejące rozwiązania, myśleć nieszablonowo, przesuwać granice, zmieniać niemożliwe w rzeczywistość oraz potrafią szybko dostosowywać się do zmian. CANAL+ jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. Każdy jest u nas mile widziany i tak samo ważny, niezależnie od płci, wieku, pochodzenia, przekonań czy orientacji. Jeśli te wszystkie wartości są Ci bliskie oraz chcesz, aby Twoja pasja i talenty pozwalały Ci rozwijać się razem z nami, z niecierpliwością czekamy na Ciebie! Nie możemy się doczekać, by poznać Twój punkt widzenia. Pomożemy Ci wykorzystać Twój potencjał! Dołącz do nas!

Benefity

  • prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twoich najbliższych
  • ubezpieczenie na życie na korzystnych warunkach
  • karta Multisport
  • realizacja pasji sportowych w firmowych drużynach
  • szkolenia i rozwój
  • dofinansowanie do nauki języka angielskiego
  • refundacja okularów z ZFŚS
  • dofinansowanie do wypoczynku z ZFŚS
  • zniżki na zakupy u wybranych partnerów
  • freestyle dress code
  • codziennie „godzina bez spotkań”
  • przyjazny proces onboardingu
  • praca hybrydowa
  • paczki świąteczne
  • parking dla pracowników
  • bezpłatny dostęp do oferty CANAL+ (CANAL+ Online, TIDAL)

CANAL+ to nowoczesna platforma cyfrowa premium, w której znajdziesz prestiżowe wydarzenia sportowe, gorące premiery filmowe, produkcje dokumentalne, kulinarne, wnętrzarskie oraz programy dla dzieci.

CANAL+ to również przyjazne technologie, dzięki którym użytkownik może korzystać z bogatej oferty programowej w sposób dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb.

Specjalista ds. Administracji, aleja Sikorskiego 9, Mokotów, Warszawa