Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. administracji

R.Power Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

R.Power Sp. z o.o.

Puławska 2

Mokotów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Operacyjne zarządzanie flotą samochodową w Polsce i za granicą
  • Obsługa kart flotowych
  • Realizacja zakupów na potrzeby biura
  • Zamawianie i obsługa kart dostępu do biura
  • Zamawianie wizytówek i pieczątek
  • Koordynacja wysyłek/ Obsługa umów kurierskich
  • Zamawianie oraz inwentaryzacja sprzętu IT
  • Zamawianie oraz inwentaryzacja telefonów
  • Kontakt z serwisami zewnętrznymi
  • Zgłaszanie awarii do serwisu budynku

Nasze wymagania

  • Ukończone (bądź w trakcie realizacji) studia o dowolnym profilu
  • Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w międzynarodowym środowisku
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w największej i najbardziej renomowanej firmie w branży PV w Polsce
  • Umowę o pracę wraz z pakietem benefitów
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę od poniedziałku do piątku w elastycznych godzinach
  • Pełne wsparcie merytoryczne, szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • Pracę w zespole, w którym dba się o atmosferę, rozwój i dobre relacje

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • napoje
  • strefa relaksu
  • paczki świąteczne

Specjalista ds. administracji, Puławska 2, Mokotów, Warszawa