Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Administracji

GreenMax

5 5006 500 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzanie nowych klientów do systemu

  • Weryfikacja poprawności danych udostępnianych przez przedstawicieli handlowych

  • Weryfikacja kompletności folderów nowych klientów

  • Kontakt z przedstawicielami handlowymi w celu wyjaśnienia sytuacji nieoczywistych lub uzupełnienia danych

  • Wykonywanie prostych raportów i statystyk w arkuszach Excel

  • Wystawianie i organizacja faktur

  • Rozliczanie finansowe przedstawicieli handlowych

  • Wsparcie działu zamówień

Nasze wymagania

  • Samodzielność oraz umiejętność podejmowania decyzji

  • Płynność w kontaktach międzyludzkich

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

  • Pełna dyspozycyjność: poniedziałek-piątek w godzinach pracy

  • Pełne zaangażowanie i sumienność wykonywanej pracy

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera - Pakiet MS Office - Word, Excel, Internet

  • Umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole

  • Pozytywna energia, uśmiech na twarzy, optymizm oraz wysoka dyscyplina

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe na kierunkach: zarządzania, logistyki

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie u lidera branży w Polsce

  • Prace w komfortowych warunkach biurowych

  • Pełne szkolenie z zakresu wykonywanych obowiązków

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie

  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy

  • Prace nieszablonową, ciekawą i wymagającą

  • Bezpośrednie wsparcie merytoryczne

  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • szeroki zakres szkoleń

  • nowoczesne narzędzia pracy

Zapewniamy wspaniałą atmosferę w młodym, dynamicznym i mocno zmotywowanym zespole. Nie działamy na zasadach korporacyjnych!

Jeżeli uważasz, że nasza oferta jest skierowana do Ciebie - APLIKUJ

GreenMax

Współpracuj z GreenMAX!

GreenMAX jest czołową polską firmą, specjalizującą się w ekologicznych systemach grzewczych oraz odnawialnych źródłach energii. Już od ponad sześciu lat dostarczmy naszym Klientom starannie wyselekcjonowane rozwiązania czołowych, sprawdzonych producentów branży.

Dysponujemy stałą załogą zaangażowanych specjalistów. Nasz dział dofinansowań, skutecznie organizuje wszystkie formalności. Posiadamy wyjątkowo korzystne formy finansowania. Na rynku wyróżnia nas dokonała obsługa po montażowa

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy specjalisty na stanowisko: Specjalista ds. Administracji w Dziale Realizacji Zamówień

Przewiń do profilu firmy