Specjalista ds. administracji

UNIQA

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Udział w projektach związanych z organizacją i działalnością biura w centrali i terenie,

  • Współpraca z Dostawcami (usługi związane z utrzymaniem biura, usługi sprzątania, dystrybutory do wody, usługi remontowo - budowlane, meble, materiały biurowe i spożywcze, wizytówki) – budowanie relacji, w tym przygotowywanie, zawieranie i kontrola umów,

  • Aktywny udział w przetargach - przygotowywanie wymagań merytorycznych, analiza, ocena i wybór zgodnie z obowiązującymi procedurami,

  • Planowanie, organizacja oraz nadzór nad wewnętrznymi relokacjami w biurze zgodnie z potrzebami Spółki (w tym aranżacja powierzchni biurowych),

  • Poszukiwanie i wdrażanie nowoczesnych narzędzi pracy wspierających tworzenie przyjaznego środowiska pracy biurowej,

  • Realizacja zgłoszeń wewnętrznych otrzymywanych od pracowników,

  • Dbanie o właściwy wizerunek spółki oraz zespołu administracji na zewnątrz i wewnątrz organizacji,

  • Udział w przygotowywaniu i kontrola bieżącego budżetu zespołu administracji,

  • Rozliczanie faktur,

  • Ewidencja dokumentów administracyjnych, umów oraz ich archiwizacja

Nasze wymagania

  • Min. 3 letniego doświadczenia zawodowego w pracy na stanowisku administracyjno-biurowym,

  • Wykształcenia wyższego,

  • Doświadczenia w zarządzaniu biurem (centralą lub oddziałem),

  • Doświadczenie we współpracy z Dostawcami i znajomości rynku dostawców związanych z prowadzeniem biura,

  • Bardzo dobrej znajomości środowiska MS Office w szczególności MS excel,

  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego,

  • Rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych/łatwości nawiązywania relacji,

  • Odpowiedzialności i bardzo dobrej organizacji pracy własnej,

  • Umiejętności pracy pod presją czasu.

Mile widziane

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • Analityczne myślenie (wyciągnie wniosków i proponowanie rozwiązań).

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • System kafeterii, gdzie sam decydujesz jakie dodatkowe Benefity są dla Ciebie Ważne

  • Szkolenia przygotowujące do pracy

  • Możliwości rozwoju zawodowego

  • Dobrą atmosferę pracy sprzyjającą współpracy

UNIQA

Grupę UNIQA w Polsce reprezentują spółki UNIQA TU S.A. oraz UNIQA TU na Życie S.A., oferujące ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne i życiowe, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. UNIQA jest blisko klientów, zapewniając im profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze ubezpieczenia.

Doceniamy i promujemy zaangażowanie, niekonwencjonalne pomysły i działanie. Jeśli cenisz miejsce pracy, w którym ważna jest atmosfera współpracy i zaufania, zapraszamy do nas!

Przewiń do profilu firmy