Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. administracji

D&D DEVCO sp. z o.o. sp. k.O firmie

  • Prosta 70
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Specjalista

D&D DEVCO sp. z o.o. sp. k.

Prosta 70

Warszawa

Deweloper powierzchni komercyjnych w związku z prowadzoną działalnością prowadzi rekrutację na stanowisko:

Obowiązki:

  • Załatwianie spraw związanych z bieżącym funkcjonowaniem biura;
  • Weryfikowanie, opisywanie, wyjaśnianie faktur kosztowych;
  • Nadzorowanie terminów płatności faktur;
  • Obsługa korespondencji (przychodzącej/wychodzącej);
  • Przygotowywanie raportów, protokołów, pism oraz dokumentów;
  • Prowadzenie kalendarza spotkań wewnętrznych i zewnętrznych;
  • Nadzór nad poprawnym obiegiem dokumentacji – w tym dokumentacji finansowej, umów z podmiotami współpracującymi, umów zleceń etc.;
  • Przyjmowanie, kompletacja, archiwizacja dokumentów( w tym dokumentacji kadrowej – zwolnienia/urlopy);
  • Bieżące zadania administracyjne ( zakupy, obsługa i organizacja spotkań biznesowych);
  • Współpraca z usługodawcami firmy (firmy kurierskie, dostawcy materiałów biurowych itp.);
  • Inne prace biurowe związane z bieżącymi potrzebami firmy;

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe;
  • Doskonała organizacja pracy własnej;
  • Komunikatywność i kultura osobista;
  • Swobodne posługiwanie się komputerem (mail, Word, Excel);
  • Skrupulatność, chęć uczenia się, dbałość o detale;
  • Wysoki poziom zaangażowania;
  • Poczucie odpowiedzialności za realizowane zadania;
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;

Oferujemy:

  • Dogodną lokalizację w centrum Warszawy (Rondo Daszyńskiego) – przy stacji metra;
  • Stabilne zatrudnienie;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę pracy;
  • Zdobycie cennego doświadczenia zawodowego;

Ogłoszenie archiwalne