Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. administracji

MODUS Centrum WiedzyO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista

Firma szkoleniowa poszukuje pracownika na stanowisko

Oferujemy pracę w miłej atmosferze w przyjemnym kameralnym otoczeniu.

Od kandydatki/a oczekujemy wysokiej kultury osobistej, sumienności, punktualności oraz komunikatywności.

Jeśli jesteś osobą:

  • bardzo dobrze zorganizowaną, zmotywowaną i zorientowaną na osiąganie celów
  • posiadasz wysokie zdolności interpersonalne, lubisz pracę z ludźmi oraz
  • doskonale pracujesz samodzielnie
  • posługujesz się dobrze MS Office
  • posiadasz wykształcenie wyższe lub studia – mile widziane na kierunku ekonomicznym
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Obowiązki:

  • wsparcie przy organizowaniu szkoleń
  • rejestracja zgłoszeń oraz wystawianie faktur
  • udzielanie odpowiedzi na zapytania klientów
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • bieżące sprawy związane z prowadzeniem biura

Oferujemy:

  • Po okresie próbnym możliwość zatrudnienia na umowę o pracę.

Ogłoszenie archiwalne