Specjalista ds. administracji

  • Warszawa, mazowieckie
  • Zepter Business Centre, Domaniewska 37/lok. 2. 43, 02-672 Warszawa, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 03.09.2019
  • Ważna jeszcze 14 dni (do 03.10.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z prężnym rozwojem naszego zespołu poszukujemy pracowników na stanowisko:

    Obowiązki:

    • opieka nad biurem i jego sprawnym funkcjonowaniem
    • reprezentowanie spółki wobec gości, kontrahentów
    • odbiór, administracja i archiwizacja poczty
    • obsługa poczty wychodzącej
    • kontrola obiegu dokumentów w spółce
    • współpraca z firmą leasingową / flota samochodowa
    • współpraca z zarządcą budynku, w którym znajduje się biuro
    • ewidencjonowanie urlopów i środków trwałych
    • archiwizacja dokumentacji pracowniczej we współpracy z zewnętrznym biurem kadrowym
    • zarządzanie zakupami biurowymi
    • inne, bieżące zadania zlecone przez przełożonego

    Wymagania:

    • minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • biegła obsługa MS Office i urządzeń biurowych
    • prawo jazdy kat. B – warunek konieczny
    • podzielność uwagi, samodzielność, skrupulatność i dokładność
    • organizacja pracy własnej na najwyższym poziomie
    • miłe usposobienie i otwartość
    • determinacja do opanowania potencjalnego huraganu, który przejdzie przez biuro 😊

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • możliwość rozwoju zawodowego w jednej z najbardziej perspektywicznych branż w kraju
    • karta benefit oraz pakiet luxmed

    Zainteresowało Cię nasze ogłoszenie? Kliknij i dołącz do naszego zespołu!