Specjalista ds. Administracji

Generali

Generali

Senatorska 18

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa podróży służbowych pracowników w aplikacji BeeOffice (kontakt z biurem podróży, hotelami)

  • Procesowanie wpływających faktur

  • Nadzór nad podległymi umowami/kontakt z dostawcą/ uczestnictwo w procesie zakupowym

  • Obsługa wniosków w : JIRA Administracja- aplikacji do zamawiania pieczątek/wizytówek/art. biurowych

  • Wsparcie dla procesów operacyjnych w Zespole Administracji.

Nasze wymagania

  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy oraz współpracy w zespole

  • Zaangażowanie i nastawienie na realizację celów

  • Otwartość i komunikatywność w mowie i piśmie

  • Umiejętności analityczne

  • Znajomość pakietu MS Office w stopniu średnio-zaawansowanym

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • wsparcie terapeutyczne