Oferta pracy

Specjalista ds. administracji

Europejskie Biuro Ochrony Finansów EBOF Sp. z o.o. Sp. K. O firmie

Europejskie Biuro Ochrony Finansów EBOF Sp. z o.o. Sp. K.

Bierutowska 57-59/bud. 5

Wrocław

Europejskie Biuro Ochrony Finansów to firma o ugruntowanej pozycji rynkowej, specjalizująca się w windykacji podmiotów z sektora B2B. Firma stale rozwija swoje struktury oferując swoim Klientom szeroki wachlarz usług w dochodzeniu należności na etapie polubownym oraz sądowym.

Obecnie do współpracy poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Ewidencja i obsługa korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej,
  • Bieżące uzupełnianie CRM – wsparcie pionu handlowego firmy,
  • Kontakt z dostawcami,
  • Wsparcie pionów spółki w zakresie administracyjnym,
  • Obieg dokumentacji,
  • Organizacja spotkań w siedzibie spółki.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia min. średniego,
  • Doświadczenia w organizacji pracy biura,
  • Punktualności i samodzielności,
  • Umiejętności obsługi pakietu MS Office,
  • Dobrej organizacji własnej pracy.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz premię,
  • Umowę o pracę,
  • Przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy,
  • Możliwość szkoleń,
  • Pracę z młodym i kreatywnym zespołem.
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku.
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Europejskie Biuro Ochrony Finansów Sp. z o.o.,Sp.k. (Pracodawca), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Jeżeli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje CV w swojej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Europejskie Biuro Ochrony Finansów Sp. z o.o.,Sp.k.   danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
W każdym czasie możesz cofnąć wyrażoną zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy