Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Administracji

FLHF S.A.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa bieżących spraw administracyjno-biurowych.

  • Przyjmowanie i wysyłanie korespondencji firmowej oraz przesyłek kurierskich.

  • Dbanie o prawidłowy obieg informacji i dokumentów w firmie.

  • Kontakt z klientami oraz usługodawcami.

  • Zarządzanie procesem płatności i zwrotów.

  • Przygotowywanie zestawień i raportów.

  • Zarządzanie przestrzenią wspólną (zaopatrzenie w artykuły biurowe i spożywcze, organizacja przestrzeni biurowej, współpraca z administratorem budynku).

  • Udzielanie informacji pracownikom i obsługa gości

  • Organizacja i obsługa spotkań.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w tym Excela.

  • Biegłość w obsłudze typowych sprzętów i aplikacji biurowych.

  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.

  • Odpowiedzialność za wykonywane obowiązki.

  • Zaangażowanie, dokładność, punktualność.

To oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w młodym, ambitnym i rozwijającym się zespole.

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę po wcześniejszym okresie próbnym.

  • Pracę w biurze w centrum Wrocławia z łatwym dojazdem.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji i zaangażowania.

  • Przyjazną atmosferę i aromatyczną kawę.

  • Wsparcie techniczne.

  • Opiekę medyczną.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy wraz z informacją o oczekiwaniach finansowych.