Oferta pracy

Specjalista ds. Administracji

Fitness World Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa biura pod względem administracji

  • Archiwizacja i przechowywanie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi przepisami

  • Nadzór nad zaopatrzeniem biura w niezbędne materiały oraz artykuły biurowe

  • Generowanie zamówień na materiały produkcyjne i nieprodukcyjne

  • Organizacja zagranicznych podróży służbowych

  • Redagowanie pism

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie administracyjnym

Nasze wymagania

  • Dokładność, dobra organizacja czasu pracy

  • Znajomość pakietu MS Office (Outlook, Word, Excel)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin (obecnie w siedzibie przy ul Grabiszyńskiej, natomiast już wkrótce będziemy pracować przy ul. Długosza)

  • Pracę w profesjonalnym środowisku w branży fitness

  • Szansę na rozwój w strukturach Medicover Health Services,

  • Skandynawską atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Bycie częścią zespołu pełnego pasji

  • Wsparcie zespołu

  • Darmową siłownię w miejscu pracy, miejsce na chillout z kawą i herbatą oraz darmowe członkostwo we wszystkich naszych klubach