Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. administracji

KOMSA Polska Sp. z o.o.O firmie

KOMSA Polska Sp. z o.o.

Kazimierza Michalczyka 5

Stare Miasto

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • pełna obsługa sekretariatu
  • prowadzenie korespondencji wychodzącej i przychodzącej oraz dbałość o prawidłowy obieg informacji oraz dokumentów, w tym faktur elektronicznych
  • wspieranie pracy kierownictwa oraz Zarządu w czynnościach administracyjnych
  • realizacja zakupów centralnych
  • organizowanie spotkań z klientami oraz współpracownikami, zebrań i wyjazdów służbowych
  • zadania z zakresu zarządzania flotą samochodową
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy, w tym o estetyczny wygląd biura i jego zaopatrzenie w niezbędne materiały
  • współpraca z pracownikami w Grupie KOMSA w Polsce i za granicą w zakresie prac zleconych przez przełożonego
  • inne zadania w ramach posiadanych kompetencji, związane z potrzebą pracodawcy

Nasze wymagania

  • wysoka kultura osobista
  • znajomość programów komputerowych MS Office oraz umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • samodzielność i dokładność
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (język niemiecki będzie dodatkowym atutem)
  • bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, sumienność
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • pracę w szybko rozwijającej się, międzynarodowej firmie
  • stabilność zatrudnienia
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • pakiet socjalny (karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, program kafeteryjny)
  • kontakt z nowoczesnymi technologiami i miłą atmosferę pracy
  • możliwość wymiany doświadczeń oraz rozwoju zawodowego w ramach niemieckiego koncernu Komsa AG

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • preferencyjne pożyczki
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Specjalista ds. administracji, Kazimierza Michalczyka 5, Stare Miasto, Wrocław