Oferta pracy

Specjalista ds. administracji

XTPL SA

XTPL SA

Stabłowicka 147

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie ewidencji i archiwizowanie dokumentów dotyczących Spółki

  • Administrowanie benefitami pracowniczymi

  • Koordynowanie spraw BHP (we współpracy z zewnętrznym dostawcą usług)

  • Przygotowywanie i wydawanie wewnętrznych aktów normatywnych oraz wybranych procedur w Spółce

  • Obsługa przesyłek oraz ewidencjonowanie korespondencji

  • Wsparcie Zarządu Spółki w organizacji wyjazdów służbowych

  • Koordynowanie spraw administracyjnych związanych z funkcjonowaniem laboratoriów i biura spółki

  • Kompleksowe wsparcie zespołu XTPL w codziennej pracy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość MS Office

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (B2)

  • Umiejętności analityczne oraz dbałość o szczegóły

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Możliwość pracy w interdyscyplinarnym Zespole tworzonym przez ludzi z pasją

  • Pracę w Zespole, dla którego ważna jest współpraca i współdziałanie

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Motywacyjny pakiet benefitów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • firmowa biblioteka