Oferta pracy

Specjalista ds. administracji

GRAVOTECH Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma Gravotech jest częścią grupy międzynarodowej z wieloletnim doświadczeniem na rynku polskim. Jesteśmy wiodącym dostawcą urządzeń do znakowania i grawerowania szeroko wykorzystywanych w przemyśle.

Aktualnie poszukujemy kandydatki / kandydata na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Prowadzenie prac administracyjno-biurowych;
  • Wystawianie faktur sprzedaży i wprowadzanie faktur kosztowych;
  • Przygotowywanie i składanie zamówień zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem;
  • Przyjmowanie i wydawanie towaru;
  • Wprowadzanie zleceń transportowych;
  • Nadzór nad obiegiem dokumentów;
  • Ścisła współpraca z działem sprzedaży oraz serwisu;
  • Zarządzanie dokumentacją magazynową;
  • Udział w przeprowadzanej inwentaryzacji;
  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej;
  • Archiwizacja dokumentów.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie średnie/wyższe;
  • Min.2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Doświadczenie w pracy z programem sprzedażowo-magazynowym (znajomość programu Symfonia Handel będzie dodatkowym atutem)
  • Umiejętność obsługi komputera (pakiet Microsoft Office) i urządzeń biurowych;
  • Dobra znajomość języka angielskiego i/lub francuskiego;
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Nastawienie na pracę zespołową;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Dokładność i sumienność;
  • Samodzielność w działaniu;
  • Podstawowa znajomość zagadnień procesów biznesowych.

ZAPEWNIAMY:

  • Stabilne warunki zatrudnienia ukierunkowane na długofalową współpracę;
  • Rodzaj pracy: Pełny etat (8:30-16:30);
  • Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony po okresie próbnym;
  • Dodatkowy pakiet socjalny - program Benefit, karta Multisport;
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy