Oferta pracy

Specjalista ds. administracji z j. niemieckim

Arche Consulting Sp z o.o.

  • Kraków, małopolskie

  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Numer ref.: SDA / KRK / MAS

Obowiązki:

  • Uzupełnianie danych w systemie z zapewnieniem wysokiej jakość danych;
  • Telefoniczne oraz mailowe udzielanie informacji klientom biznesowym;
  • Przygotowywanie właściwej dokumentacji i wniosków;
  • Ścisła współpraca z działem logistyki, sprzedaży i finansów.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego min. B2;
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office;
  • Dobrze rozwinięte umiejętności analityczne i organizacyjne;
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne.

Nasz Klient oferuje:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie;
  • Pakiet benefitów pozapłacowych;
  • Możliwość rozwoju w strukturach organizacji międzynarodowej;
  • Przyjazna i inspirująca atmosfera w pracy;
  • Pakiet szkoleń podnoszących kompetencje.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne