Specjalista ds. administracji z j. niemieckim lub francuskim

Arche Consulting Sp z o.o. Sp. k.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Specjalista ds. administracji z j. niemieckim lub francuskimNumer ref.: SPA / GD / MAS

Obowiązki:

  • kontakt z klientem i utrzymywanie międzynarodowych relacji biznesowych,
  • rozwiązywanie pytań dotyczących obszaru twardego HR,
  • wprowadzanie danych do systemu,
  • codzienna praca w programie Excel,
  • rejestracja i wdrożenie do systemu klienta,
  • dbanie o wysoką jakość usług.

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego lub francuskiego na poziomie C1
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • doświadczenie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem.

Nasz Klient oferuje:

  • możliwość rozwoju w firmie globalnej i środowisku międzynarodowym,
  • doskonalenie umiejętności językowych w codziennej pracy,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • dogodną lokalizację.

Prosimy o przesyłanie CV w j. angielskim.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne