Oferta pracy

Specjalista ds. Administracji z j. Szwedzkim

Arche Consulting Sp z o.o.

  • Kraków, małopolskie

  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna
Specjalista ds. Administracji z j. SzwedzkimNumer ref.: SAS/KR/GK

Co będzie należało do Twoich zadań:

  • wspieranie operacji w zakresie back office, zarządzania, badania i ewentualne rozwiązywanie błędów systemowych,
  • obsługa klienta za pomocą maila oraz chatu,
  • współpracowanie z innymi zespołami w firmie,
  • dbanie o poprawność danych w systemie (weryfikowanie/wprowadzanie/aktualizowanie danych).

Zastanawiasz się czy to dla Ciebie? Jeżeli jesteś osobą:

  • znającą bardzo dobrze język szwedzki (min. B2),
  • znającą komunikatywnie język angielski (min.B1),
  • dobrze znającą pakiet MS Office (zwłaszcza MS Excel),
  • z wysoką kulturą osobistą i umiejętnością analitycznego myślenia,
  • mile widziane osoby z doświadczeniem w obszarze rachunkowości, obsługi klienta lub zarzadzaniu danymi.

Co zyskujesz pracując z nami:

  • stabilne zatrudnienie w firmie będącej jednym z liderów na rynku,
  • benefity (Ubezpieczenie, Luxmed, Multisport, Karta Lunchpass, dodatkowe dni urlopu),
  • pakiet wdrożeniowy - szkolenia wprowadzające i merytoryczne, wsparcie opiekuna,
  • Praca z zespołem oparta na przejrzystych zasadach;
  • Jasno dookreślony zakres obowiązków stanowiskowych,
  • uczestnictwo w interesujących projektach umożliwiających rozwój kwalifikacji.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne