Ta oferta pracy jest nieaktualna od 159 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Administracji z jęz. włoskim/ francuskim/ niemieckim/ holenderskim

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 12.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Relyon Recruitment to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm konsultingowych świadczących usługi rekrutacyjne i optymalizujące działanie przedsiębiorstwa. Należymy do grona liderów dostarczających kompleksowe rozwiązania i usługi w zakresie rekrutacji, usług IT, outsourcingu pracowników, RPO oraz usług doradztwa HR.
    Wysoka świadomość biznesowa oraz realizacja projektów w oparciu o znajomość konkretnego sektora rynku pracy pozwalają nam tworzyć nową, unikalną wartość na rynku rekrutacji i usług doradczych.

    Specjalista ds. Administracji

    niemieckim/ francuski/ włoski/ holenderski

    Miejsce pracy: Katowice
    Nr ref.: RPO/AG/SDA/KAT/2018

    Opis stanowiska:

    • Rejestrowanie dokumentów
    • Obsługa połączeń telefonicznych oraz korespondencji mailowej
    • Zapewnienie płynnego przepływu informacji w firmie
    • Wsparcie zarządu w kwestiach organizacyjnych i formalnych
    • Reprezentacja firmy w kontaktach z kontrahentami, związana z kwestiami finansowymi oraz zatrudnieniem pracowników

    Wymagania:

    • Biegła znajomość jęz. włoskiego, francuskiego lub niemieckiego min. C1
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy oraz ustalania priorytetów
    • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ścisłe)
    • Zdolności analityczne
    • Umiejętność skutecznego komunikowania się

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Pracę z międzynarodowym środowisku
    • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach biurowych
    • Jasną ścieżkę kariery
    • Szeroki pakiet benefitów

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.). „

    Bardzo dziękujemy za wszystkie aplikacje. Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
    bottom