Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. administracji z językiem francuskim lub włoskim

WITRAŻ SP. Z O.O.

ul. Warszawska 68

Łyski (pow. białostocki)

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa zamówień.

  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami.

  • Tłumaczenie dokumentacji z języka francuskiego/włoskiego na polski i odwrotnie.

  • Współpraca z innymi działami firmy.

  • Dbanie o wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka francuskiego lub włoskiego

  • Dobra organizacja pracy.

  • Znajomość pakietu Office.

Mile widziane

  • Doświadczenie w obsłudze klientów.

  • Doświadczenie w branży stolarki otworowej.

To oferujemy

  • Pracę w jednej z największych firm produkujących stolarkę otworową.

  • Umowę o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Pakiet ubezpieczenia zdrowotnego.

  • Pracę w energicznym i doświadczonym zespole.

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Witraż Sp. z o.o. to wiodący producent stolarki PVC, aluminiowej i drewnianej. Obecny na rynku od 1999 roku, dzięki nowoczesnej i spełniającej standardy europejskie linii produkcyjnej oraz profesjonalnej obsłudze Klienta, w szybkim czasie zdobył miano największego producenta PCV w całym regionie północno-wschodnim Polski.

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy:

Łyski, ul. Warszawska 68.

Kilka kilometrów od Białegostoku.

Dojazd komunikacją miejską - linia 103.

Parking na terenie firmy.