Ta oferta pracy jest nieaktualna od 313 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Administracji z językiem niemieckim

  • Białystok, Bielsk Podlaski, podlaskie
  • Specjalista
  • 06.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Białystok, Bielsk Podlaski

    Zakres obowiązków:

    • tłumaczenie dokumentacji z języka niemieckiego na polski i odwrotnie,
    • administracja dokumentacją sporządzoną w języku niemieckim,
    • przygotowywanie raportów i zestawień,
    • bieżący kontakt i opieka nad klientami niemieckojęzycznymi,
    • aktywna współpraca z innymi działami firmy,
    • dbanie o wizerunek firmy.

    Wymagania:

    • biegła znajomość języka niemieckiego potwierdzona certyfikatem (mile widziani studenci ostatniego roku lub absolwenci filologii germańskiej)
    • wykształcenie wyższe lub średnie z doświadczeniem,
    • doświadczenie w tłumaczeniu tekstów,
    • bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu Office w szczególności Excel i Word,
    • dokładność oraz zdolność analitycznego myślenia,
    • chęć do podnoszenia kwalifikacji.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na umowę o pracę,
    • szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego,
    • motywacyjny system wynagrodzeń,
    • dobre warunki pracy oraz przyjazną atmosferę.

    DOŁĄCZ DO NAJLEPSZYCH

    Oferty zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesłać za pomocą przycisku Aplikuj.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)". Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.