Specjalista ds. Administracji z językiem niemieckim

  • Białystok, Bielsk Podlaski, podlaskie
  • Specjalista
  • 09.10.2017
  • Ważna jeszcze 19 dni (do 08.11.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Miejsce pracy: Białystok, Bielsk Podlaski

Zakres obowiązków:

  • tłumaczenie dokumentacji z języka niemieckiego na polski i odwrotnie,
  • administracja dokumentacją sporządzoną w języku niemieckim,
  • przygotowywanie raportów i zestawień,
  • bieżący kontakt i opieka nad klientami niemieckojęzycznymi,
  • aktywna współpraca z innymi działami firmy,
  • dbanie o wizerunek firmy.

Wymagania:

  • biegła znajomość języka niemieckiego potwierdzona certyfikatem (mile widziani studenci ostatniego roku lub absolwenci filologii germańskiej)
  • wykształcenie wyższe lub średnie z doświadczeniem,
  • doświadczenie w tłumaczeniu tekstów,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu Office w szczególności Excel i Word,
  • dokładność oraz zdolność analitycznego myślenia,
  • chęć do podnoszenia kwalifikacji.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego,
  • motywacyjny system wynagrodzeń,
  • dobre warunki pracy oraz przyjazną atmosferę.

DOŁĄCZ DO NAJLEPSZYCH

Oferty zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesłać za pomocą przycisku Aplikuj.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)". Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się