Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. administracji z językiem niemieckim

Samson Personal Team GmbHO firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Jesteśmy niemiecką agencją pośrednictwa pracy z wieloletnim doświadczeniem w zapewnianiu wykwalifikowanego personelu firmom z różnych branż. Naszym klientom oferujemy innowacyjne usługi oraz nowoczesne rozwiązania w zakresie optymalizacji wewnętrznych procesów HR. Działamy skutecznie na rynku niemieckim od lat, dzięki czemu możemy pochwalić się szerokim gronem stałych, zadowolonych z naszego wsparcia klientów.

Aktualnie poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu na stanowisku:

Podstawowy zakres obowiązków na w/w stanowisku:

  • prace pomocnicze przy rozliczeniach płac pracowników tymczasowych
  • przygotowywanie zestawień i raportów kadrowych oraz księgowych
  • praca z wewnętrznym systemem służącym do naliczania płac
  • kontakt z niemieckimi urzędami i instytucjami
  • praca stacjonarna w oddziale terenowym w Poznaniu

Od kandydatów oczekujemy:

  • komunikatywnej znajomości języka niemieckiego
  • doświadczenia w pracy biurowej
  • swobody w posługiwaniu się podstawowymi programami z pakietu MS Office (Excel, Word)
  • skrupulatności, dokładności w prowadzeniu dokumentacji

Zapewniamy:

  • konkurencyjne warunki zatrudnienia i atrakcyjny system premiowy
  • pracę na samodzielnym stanowisku, umożliwiającym rozwój kompetencji zawodowych
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne dotyczące działalności niemieckiej agencji zatrudnienia
  • przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym i bardzo sympatycznym zespole
  • prywatną opiekę medyczną
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Firma Samson Personal-Team GmbH z siedzibą pod adresem: Luckauer Str. 23, 15232 Frankfurt (Oder), adres e-mail: [email protected] Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyraziłeś stosowną zgodę w treści swojej aplikacji. W każdej chwili możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected] Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych.

Ogłoszenie archiwalne