Oferta pracy

Specjalista ds. administracji z językiem obcym

Arche Consulting Sp z o.o.

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie administracyjne w obszarze księgowości;

  • Przetwarzanie faktur i dbanie o właściwy obieg dokumentacji;

  • Codzienny kontakt z klientem lub dostawcą w celu wyjaśnienia bieżących spraw;

  • Dbanie o terminowość przelewów i weryfikacja danych pod kątem błędów;

  • Przygotowywanie okresowych raportów oraz branie udziału w zamknięciach miesiąca.

Wymagania pracodawcy

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (min. B2);

  • Dodatkowo znajomość jednego z wymienionych języków na poziomie min. B2: włoski, francuski, niemiecki,  holenderski;

  • Wysokie zdolności analityczne i dokładność potrzebne do pracy z danymi;

  • Mile widziana znajomość pakietu MS Office w tym szczególnie Excel;

  • Dodatkowym atutem będzie wcześniejsze doświadczenie zawodowe w obszarze księgowości, administracji lub obsługi klienta.

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie wraz z nastawieniem na długoterminową współpracę;

  • Wsparcie na każdym etapie rozwoju Twojej kariery;

  • Regularny i profesjonalny pakiet szkoleń;

  • Szeroki wachlarz benefitów - karta multisport, prywatna opieka medyczna,dofinansowanie do kursów językowych, wyjazdy integracyjne, konkursy pracownicze;

  • Praca z zespołem oparta na transparentnych zasadach;

  • Jasno dookreślony zakres obowiązków stanowiskowych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

Chcemy łączyć Firmy i Kandydatów, pomagać w znalezieniu talentów dopasowanych do wartości i celów naszych partnerów. Wiemy, że każdy charakteryzuje się czymś wyjątkowym. Chcemy to poznać, aby lepiej i szybciej osiągać pełne dopasowanie.

Wierzymy, że najważniejszą wartością jest człowiek, a inwestycja w dobór Pracowników to inwestycja w rozwój firmy. Odpowiedni Pracownik pasuje do firmy nie tylko posiadanymi kompetencjami, ale również osobowością i wyznawanymi wartościami.

Budujemy profesjonalny, ale również przyjazny i otwarty na indywidualności wizerunek. Chcemy sprawić, by każdy Kandydat i Klient mógł poczuć się częścią naszej społeczności. Działamy na zasadzie współpracy, dajemy poczucie komfortu i zaufania, przedstawiając Pracodawcom dopasowanych Kandydatów.

Dzięki zaangażowaniu możemy lepiej zaopiekować się Kandydatami oraz Klientami. Budujemy z nimi trwałe relacje wspierając ich przez cały proces rekrutacji. Możesz być pewien, że przy naszej pomocy znajdziesz odpowiedniego Pracodawcę.

Podążając za nasza naczelną dewizą - „Daj się poznać” - gwarantujemy nie tylko przyspieszony proces, ale przede wszystkim lepsze dopasowanie.

Przewiń do profilu firmy