Ta oferta pracy jest nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

specjalista ds. administracji z językiem włoskim

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 2015-02-10

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

    Dla naszego Klienta, dużej międzynarodowej firmy działającej na rynku usług finansowych, poszukujemy osób na stanowisko:

    Nr ref.: 23458
    Praca stała
    Lokalizacja: Szczecin

    Zakres obowiązków:

    • wykonywanie zadań administracyjno-biurowych
    • sprawdzanie kompletności oraz poprawności dokumentacji i zamówień
    • wprowadzanie danych do systemu informatycznego
    • utrzymywanie kontaktów z instytucjami kooperującymi z firmą
    • dbanie o wewnętrzny obieg informacji

    Oczekiwania:

    • wykształcenie min. średnie
    • dobra znajomość języka włoskiego
    • dobra znajomość języka angielskiego
    • mile widziane doświadczenie w obszarze administracji lub finansów
    • znajomość pakietu Ms Office

    Oferta:

    • praca w stabilnej i renomowanej, międzynarodowej firmie
    • umowa o pracę
    • bogaty pakiet socjalny min. prywatna opieka medyczna
    • możliwość rozwoju i interesująca ścieżka kariery
    • pakiet specjalistycznych szkoleń zawodowych i językowych

    Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.
    Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)