Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Administracji

GUSAN CONSTRUCTION CO., LTD SPÓŁKA AKCYJNA ODDZIAŁ W POLSCEO firmie

3 8004 999 brutto / mies.
  • zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Dla międzynarodowej firmy budowlanej poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko: Specjalista Działu Administracyjnego. To wspaniała okazja dla uzdolnionych kandydatów, którzy chcieliby pracować w międzynarodowym zespole. Miejsce Pracy Grupa Azoty Zakłady chemiczne w Policach. Jeśli posiadasz min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość angielskiego na co najmniej poziomie dobrym, nie wahaj się, aby aplikować na to stanowisko.

Opis stanowiska:

  • Wsparcie asystenckie pracowników, organizowanie pracy biura
  • Obsługa bieżących spraw administracyjnych
  • Przygotowywanie umów oraz niezbędnych dokumentów
  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • Bieżąca współpraca ze wszystkimi działami w firmie
  • Dbanie o prawidłowy przepływ informacji wewnątrz biura i firmy
  • Obsługa urządzeń biurowych
  • Nadzór nad obiegiem dokumentów

Wymagania:

  • Umiejętność obsługi programów z zakresu pakietu MS Office – głównie poczta, kalendarz, word, excel itp.
  • Znajomość języka angielskiego
  • Swoboda komunikacji, otwartość i przyjazne nastawienie

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Podstawowe narzędzia pracy
  • System pracy biurowej od poniedziałku do piątku
  • Wyposażone stanowisko pracy
  • Przyjazne nastawienie i miłą atmosferę pracy

Ogłoszenie archiwalne