Specjalista ds. administracji ze znajomością języka francuskiego

DPM Sp. z o.o.O firmie

  • Sosnowiec, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

 Aktualnie dla naszego Klienta z branży produkcyjnej poszukujemy Kandydata/tki na stanowisko:

Obowiązki:

  • Obsługa transakcji z zakresu zobowiązań
  • Zarządzanie kontami należności
  • Rozwiązywanie zagadnień i problemów z fakturami od dostawców
  • Wspieranie procesu audytu finansowego
  • Regularne przeglądy kont
  • Udzielanie pomocy i informacji klientom wewnętrznym i zewnętrznym, aby wspólnie umożliwić sprawne procesowanie pracy księgowości
  • Przygotowanie korespondencji (np. listów, notatek) do komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów (przy możliwości pracy na pełny etat)
  • Umiejętność porozumiewania się w języku francuskim (kontakt z klientami)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość programów MS Office
  • Zainteresowanie rachunkowością i chęć rozwoju w tym kierunku
  • Umiejętności analitycznego rozwiązywania problemów
  • Szybkość oraz łatwość przyswajania wiedzy
  • Umiejętność pracy w zespole oraz otwartość na różnorodność kulturową
  • Doświadczenie w pracy w systemie SAP będzie dodatkowym atutem

Nasz Klient oferuje:

  • Umowa o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej reputacji na rynku
  • Wysoki standard pracy w międzynarodowym środowisku i przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi, m.in. systemu SAP
  • Szkolenie wstępne – system SAP, procesy, procedury
  • Profesjonalną i przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie bardziej doświadczonych członków zespołu
  • Elastyczny system czasu pracy
  • Możliwość pracy hybrydowej zgodnej z wewnętrznymi regulacjami

Aplikując zgadzasz się na przetwarzanie przez DPM Sp. z o.o., danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

Ogłoszenie archiwalne