Oferta pracy

Specjalista ds. administracji zleceń

DACHSER Sp. z o.o. O firmie

DACHSER Sp. z o.o.

Drukarska 42

Koninko (pow. poznański; gm. Kórnik)

Grupa DACHSER - firma rodzinna, będąca jednym ze światowych liderów w branży logistycznej, osiągająca roczne obroty przekraczające 5,6 mld Euro (netto skonsol.)  oraz zatrudniająca ponad 30 000 pracowników w prawie 400 lokalizacjach na całym świecie, w związku z dynamicznym rozwojem w Polsce, poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Koninko (pow. poznański; gm. Kórnik)

Numer ref.: nr ref. OP 572

Zadania na stanowisku:

  • przyjmowanie i weryfikacja zleceń spedycyjnych
  • wprowadzanie zleceń do systemu
  • telefoniczny i mailowy kontakt z klientem
  • ubezpieczenia przesyłek
  • opracowywanie faktur transportowych w systemie
  • awizacje przesyłek w systemach klientów

Nasze oczekiwania wobec kandydata:

  • dyspozycyjność (praca zmianowa w godzinach 8.00-16.00 / 11.00-19.00)
  • wykształcenie min. średnie
  • terminowość w działaniu
  • dokładność
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

Naszym pracownikom oferujemy:

  • umowę o pracę i stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie ze światowej czołówki
  • dobre warunki wynagrodzenia
  • przyjazne i komfortowe  środowisko pracy
  • narzędzia niezbędne do pracy
  • pakiet szkoleń wdrażających do firmy i na dane stanowisko
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • dodatkowe dni urlopu za staż pracy
  • interaktywną platformę do nauki języka angielskiego
  • opiekę zdrowotną, grupowe ubezpieczenie, pakiety sportowe
  • bogatą ofertę dodatków socjalnych, np. świąteczne karty podarunkowe, wczasy pod gruszą
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Jeżeli chce Pani/Pan, abyśmy zachowali Pani/Pana CV w naszej bazie, prosimy o umieszczenie dodatkowo w dokumentach aplikacyjnych następującej zgody: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Dachser Sp. z o.o.(Sosnowiec 15b, 95-010 Stryków) danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
Uprzejmie informujemy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi kandydatami/kandydatkami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy