Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. administracyjno biurowych

SW NIERUCHOMOŚCI EMIL SIDOR

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie korespondencji mailowej

  • prowadzenie i planowanie rocznego kalendarza zadań i przeglądów technicznych

  • poszukiwania podwykonawców i ofert

  • realizacja zamówień na potrzeby firmy i wspólnot mieszkaniowych

  • towarzyszenie administratorowi przy odbiorze budynku/dokumentacji

  • wysyłka korespondencji

  • weryfikacja faktur i dokumentacji

  • zgłoszenie szkód do ubezpieczycieli oraz prowadzenie ich zestawienia

  • prowadzenie zestawienia polis ubezpieczeniowych, realizacja nowych polis

  • raportowanie dotyczące wiadomości e-mail/zadań/spraw bieżących

  • prowadzenie różnego rodzaju zestawień

  • uczestniczenie w procesie przygotowywania rocznych sprawozdań i uchwał wspólnot mieszkaniowych

  • uczestniczenie w zebraniach wspólnot, zliczanie głosów

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość programów pakietu MS Office (word, excel)

  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych

  • Prawo jazdy kat. B

  • Wysoka kultura osobista, rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

  • Bardzo dobra organizacja pracy, obowiązkowość, nastawienie na realizację celu

  • Punktualność, samodzielność i dokładność w wykonywaniu zadań

  • Zdolność szybkiego uczenia się, umiejętność podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów

  • Umiejętność pracy w zespole i zaangażowanie w powierzone obowiązki

  • Wykształcenie wyższe (licencje zawodowe, kursy lub studia kierunkowe będą dodatkowym atutem)

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę / samozatrudnienie

  • przyjazną atmosferę pracy w młodym, kreatywnym zespole

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia