Ta oferta pracy jest nieaktualna od 273 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. administracyjno-biurowych

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 20.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Mercor jest największym w Polsce i jednym z największych w Europie Środkowej podmiotów działających w branży systemów biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych. Oferta Mercoru obejmuje systemy oddymiania i odprowadzania ciepła, systemy wentylacji pożarowej oraz zabezpieczenia ogniochronne konstrukcji budowlanych.

    Obecnie do siedziby firmy w Gdańsku poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gdańsk

    Wymagania:

    • komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
    • wykształcenie wyższe
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku: przy obsłudze biura, pracach administracyjnych, recepcji, obsłudze klienta
    • bardzo dobra obsługa pakietu MS Office (Word, Excel)
    • wysoka kultura osobista
    • aktywność, energia i precyzja w realizowaniu zadań
    • dobra organizacja pracy

    Zadania

    • bieżące prace administracyjne, wsparcie zespołu w zakresie procesów handlowych i realizacyjnych,
    • wystawianie faktur i ich dystrybucja do klientów,
    • weryfikacja i opisywanie faktur,
    • przyjmowanie rozmów telefonicznych,
    • przygotowanie oraz kompleksowa obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej;
    • organizacja przesyłek kurierskich,
    • sporządzanie rejestrów i raportów,

    Co oferujemy w zamian?

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w rozwijającej się firmie o wieloletniej tradycji, będącej liderem w branży biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych
    • możliwość rozwoju zawodowego i przejrzyste warunki zatrudnienia
    • prywatną opiekę medyczną w LUX MED
    • możliwość dofinansowania szkoleń oraz kursów językowych
    • dofinansowanie letniego wypoczynku - „wczasy pod gruszą”
    • dofinansowanie programu Benefit: karta Multisport lub bilety do kina
    • realny wpływ na funkcjonowanie firmy, np. poprzez udział w konkursach innowacji lub w programie inicjatyw pracowniczych
    • miłą atmosferę oraz wsparcie kolegów i koleżanek z działu
    • możliwość zdobycia doświadczenia poprzez realizowanie ambitnych zadań i pracę w doświadczonym zespole

    Jeśli spełniasz powyższe wymagania i odpowiada Ci zakres zadań, a ponadto jesteś osobą pracowitą i pozytywnie nastawioną do realizacji zadań w pracy, kliknij przycisk APLIKUJ i dołącz do naszego zespołu!

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).