Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. administracyjno-biurowych

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 2017-09-20

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Grupa Mercor jest największym w Polsce i jednym z największych w Europie Środkowej podmiotów działających w branży systemów biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych. Oferta Mercoru obejmuje systemy oddymiania i odprowadzania ciepła, systemy wentylacji pożarowej oraz zabezpieczenia ogniochronne konstrukcji budowlanych.

Obecnie do siedziby firmy w Gdańsku poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Wymagania:

  • komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku: przy obsłudze biura, pracach administracyjnych, recepcji, obsłudze klienta
  • bardzo dobra obsługa pakietu MS Office (Word, Excel)
  • wysoka kultura osobista
  • aktywność, energia i precyzja w realizowaniu zadań
  • dobra organizacja pracy

Zadania

  • bieżące prace administracyjne, wsparcie zespołu w zakresie procesów handlowych i realizacyjnych,
  • wystawianie faktur i ich dystrybucja do klientów,
  • weryfikacja i opisywanie faktur,
  • przyjmowanie rozmów telefonicznych,
  • przygotowanie oraz kompleksowa obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej;
  • organizacja przesyłek kurierskich,
  • sporządzanie rejestrów i raportów,

Co oferujemy w zamian?

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w rozwijającej się firmie o wieloletniej tradycji, będącej liderem w branży biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych
  • możliwość rozwoju zawodowego i przejrzyste warunki zatrudnienia
  • prywatną opiekę medyczną w LUX MED
  • możliwość dofinansowania szkoleń oraz kursów językowych
  • dofinansowanie letniego wypoczynku - „wczasy pod gruszą”
  • dofinansowanie programu Benefit: karta Multisport lub bilety do kina
  • realny wpływ na funkcjonowanie firmy, np. poprzez udział w konkursach innowacji lub w programie inicjatyw pracowniczych
  • miłą atmosferę oraz wsparcie kolegów i koleżanek z działu
  • możliwość zdobycia doświadczenia poprzez realizowanie ambitnych zadań i pracę w doświadczonym zespole

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i odpowiada Ci zakres zadań, a ponadto jesteś osobą pracowitą i pozytywnie nastawioną do realizacji zadań w pracy, kliknij przycisk APLIKUJ i dołącz do naszego zespołu!

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się