Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. administracyjno-biurowych

Dorex Zakład ProdukcyjnyO firmie

umowa o pracę
5 500 brutto / mies.
kontrakt B2B
4 500 netto (+ VAT) / mies.

Dorex Zakład Produkcyjny

68A

Dorotowo (pow. olsztyński)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie spraw administracyjnych

  • organizacja i koordynacja pracy biura,

  • obsługa administracyjna nieruchomości

  • redagowanie pism oraz sporządzanie umów

Nasze wymagania

  • co najmniej 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • dobra organizacja czasu pracy

  • sumienność

  • umiejętność szybkiego uczenia się

To oferujemy

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudniającej ok. 30 osób

  • współpracę w oparciu o umowę cywilno-prawną (własna działalność gospodarcza) w pełnym wymiarze godzin – 4500 zł +VAT

  • umowa o pracę - 4000 zł netto na pełen etat