Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Administracyjno-Biurowych

EKOINBUD Sp. z o.o.

  • Geodetów 29, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Geodetów 29

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

• Koordynowanie pracy sekretariatu oraz administrowanie budynkiem firmy i zarządzanie środkami trwałymi w tym:

- administrowanie budynkiem firmy w zakresie prowadzenia książki obiektu,

- zapewnienie prawidłowego utrzymania stanu technicznego budynku poprzez organizowanie i koordynowanie przeglądów i napraw oraz serwisu urządzeń,

- współpraca z dostawcami usług w zakresie: mediów, monitoringu budynków oraz sprzątania,

- zamawianie materiałów biurowych i higienicznych oraz produktów spożywczych niezbędnych do sprawnego funkcjonowania biura i siedziby firmy.

• Obsługa ubezpieczeń i gwarancji w firmie w obszarze:

- gwarancji związanych z kontraktem tj. gwarancje należytego wykonania umowy oraz usuwania wad i usterek, ubezpieczenia budowy, gwarancje należytego wykonania umowy oraz usuwania wad i usterek podwykonawców

- ubezpieczenie związanych z prowadzoną działalnością tj. OC spółek

- ubezpieczeń związanych z mieniem tj. floty samochodowej, ubezpieczenie mienia

• Kompleksowa obsługa i optymalizowanie polityki prowadzenia floty samochodowej.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy związanej z obsługą administracyjną i techniczną budynków,

  • doświadczenie w kontakcie z dostawcami mediów i innych usług zapewniających sprawne funkcjonowanie firmy,

  • doświadczenie w pracy biurowej,

  • biegła obsługa MS Office, głównie Excel,

  • zmysł techniczny i zdolności organizacyjne,

  • prawo jazdy kategorii B.

Mile widziane

  • styk z branżą budowlaną oraz znajomość Prawa zamówień publicznych

To oferujemy

  • zatrudnienie w firmie, która ma stabilną pozycję na rynku usług budowlanych,

  • zatrudnienie w formie o umowę o pracę,

  • wdrożenie do pracy na stanowisku przez doświadczonego współpracownika,

  • dofinansowanie do pakietu opieki medycznej,

  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,

  • dobrze wyposażoną kuchnię i świetną kawę,

  • program poleceń pracowniczych.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

Grupa EKOINBUD z siedzibą w Gdańsku - Kokoszkach świadczy usługi budowlane zarówno w technologiach tradycyjnych, jak i w nowoczesnych technologiach energooszczędnych. Jesteśmy Generalnym Wykonawcą i producentem prefabrykowanych domów drewnianych oraz budynków użyteczności publicznej pod marką ECOLOGIQ.

Zatrudniamy zespół młodych i aktywnych specjalistów z branży budowlanej. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.ecologiq.pl

Przewiń do profilu firmy