Oferta pracy

specjalista ds. administracyjno-biurowych

Randstad Polska Sp. z o.o.

  • Gliwice, śląskie

  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Szukasz pracy, która otworzy przed Tobą nowe perspektywy?

Interesuje Cie praca na stanowisku administracyjno-biurowym?

specjalista ds. administracyjno-biurowychNumer ref.: /177/01/2022/DR/110530

zadania

  • obsługa administracyjna biura,
  • prowadzenie rejestrów korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • sporządzanie wymaganych pism i dokumentów, zgodne z przyjętym obiegiem dokumentacji,
  • prowadzenie dokumentacji związanej z fakturami zakupu,
  • prowadzenie ewidencji.

oczekujemy

  • wykształcenie średnie (mile widziane administracja, ekonomia)
  • biegła obsługa komputera (MS Office) oraz urządzeń biurowych,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio u pracowadcy,
  • stawkę podstawową 4500 brutto,
  • premia miesięczna 200 zł brutto,
  • wczasy pod gruszą 2000 zł brutto (przy 14 dniowym urlopie),
  • becikowe - 1000 zł brutto,
  • dofinansowanie do nauki 600 zł brutto na rok,
  • dodatek za rekomendację 1000 zł brutto,
  • szkolenia wprowadzające i doskonalące,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne