Ta oferta pracy jest nieaktualna od 260 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Administracyjno-Biurowych

  • Gliwice, śląskie
  • Specjalista
  • 2017-02-06

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Firma Inter – Logistic Polska Sp. z o. o. z Gliwic jest firmą spedycyjną działającą w branży transportu, spedycji i logistyki od 1999 r. Specjalizujemy się w organizacji transportów całopojazdowych, ponadnormatywnych, niebezpiecznych ADR oraz ładunków częściowych. Nasze usługi świadczymy zarówno na rynkach krajowych jak i zagranicznych. W chwili obecnej poszukujemy osobę zainteresowaną pracą na stanowisku:

SPECJALISTY DS. ADMINISTRACYJNO-BIUROWYCH
Miejsce pracy: Gliwice
Nr ref.: Pracuj.pl - Specjalista ds. Administracyjno-Biurowych

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe (minimum licencjat) o profilu ekonomicznym, ostatnie lata studiów stacjonarnych (studenci V roku), absolwenci lub studenci studiów niestacjonarnych
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie komunikatywnym (mile widziana znajomość innych języków obcych)
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office/Open Office oraz urządzeń biurowych
  • umiejętność prowadzenia korespondencji (również w języku obcym)
  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
  • komunikatywność, otwartość, wysokie umiejętności organizacyjne
  • optymizm i pozytywne podejście do rozwiązywania bieżących problemów
  • dyspozycyjność i zaangażowanie
  • rzetelność, dokładność i bardzo dobra organizacja pracy
  • odpowiedzialne traktowanie powierzonych obowiązków i umiejętność ustalania priorytetów
  • umiejętność pracy w zespole
  • wysoka kultura osobista
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, zaangażowania i efektów pracy
  • możliwość zdobycia niezbędnego doświadczenia i podwyższenia kwalifikacji zawodowych
  • możliwość finansowania studiów przez firmę
  • uczestniczenie w kreowaniu wizerunku Spółki
  • miłą atmosferę w pracy

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą oraz nadzór nad efektywnym, płynnym
    i terminowym obiegiem dokumentacji firmy (m.in. elektroniczne ewidencjonowanie w bazie, przekazywanie dokumentów poszczególnym komórkom organizacyjnym, archiwizacja dokumentów)
  • rozliczanie usług i ich weryfikacja (m.in. wystawianie faktur, sprawdzenie dokumentacji pod względem formalnym, merytorycznym i rachunkowym)
  • sporządzanie wszelkiego rodzaju pism, umów, e-maili oraz innych dokumentów na zlecenie przełożonego
  • koordynacja płatności faktur
  • bieżąca obsługa klienta (elektroniczna, telefoniczna oraz w relacji bezpośredniej)
  • planowanie i organizacja spotkań biznesowych, podróży służbowych oraz szkoleń (m.in. rezerwacja hoteli, biletów, sal konferencyjnych, zapewnienie cateringu)
  • bieżąca obsługa logistyczna firmy w zakresie planowania potrzeb biurowych i gospodarczych
  • wykonywanie bieżących prac administracyjno-biurowych związanych z codzienną działalnością firmy
  • współpraca z firmami zewnętrznymi i poszczególnymi działami w firmie

Oferty prosimy składać listownie lub e-mail'em
do dnia 08.03.2017 r.

Nasz adres:
Inter – Logistic Polska Sp. z o. o.
ul. Portowa 28
44-100 Gliwice

rekrutacje@inter-logistic.pl

Więcej informacji na temat naszej firmy możecie Państwo znaleźć na stronach
www.inter-translator.pl
oraz www.inter-logistic.pl

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty. Otrzymanych ofert nie odsyłamy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych, tj. Dz. U. z 2002 r., nr 133 poz. 883)".

bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się