Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. administracyjno-biurowych

IHAS sp. z o.o.O firmie

  • Katowice, Księdza Biskupa Herberta Bednorza 1, Katowice

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja obiegu dokumentów według procedur obowiązujących w firmie

  • Ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej

  • Odbieranie oraz przekierunkowanie rozmów telefonicznych

  • Przygotowywanie konferencji, szkoleń, targów, organizacja spotkań

  • Prowadzenie ewidencji faktur oraz kontrola terminów płatności

  • Prowadzenie kasy gotówkowej firmy

  • Prowadzenie komunikacji z biurem księgowym

  • Zakup materiałów biurowych

  • Ewidencja czasu pracy pracowników, rozliczanie podróży służbowych

  • Zakładanie, prowadzenie i aktualizowanie akt osobowych

  • Prowadzenie kalendarza wydarzeń i spotkań firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Bardzo dobra znajomość MS Office (Word, Excel, PowerPoint)

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie co najmniej średniozaawansowanym w mowie i piśmie

  • Umiejętność redagowania pism

  • Umiejętność pracy pod presją czasu w trybie wielozadaniowym

  • Dyspozycyjność i punktualność

  • Wysoka kultura osobista

  • Odpowiedzialność, rzetelność, terminowość

  • Czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym autem

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne warunki finansowe

  • System dofinansowania do sportu i wakacji oraz inne bonusy

  • Pracę w miłej atmosferze, w młodym zespole

  • Przeszkolenie w celu nabycia kwalifikacji niezbędnych do pracy na oferowanym stanowisku

  • Możliwość awansu i rozwoju w strukturze firmy

IHAS sp. z o.o.

IHAS Sp. z o.o. powstał w celu oferowania informacji i pomocy technicznej dla wszystkich zainteresowanych problematyką przeciwwybuchową. Funkcjonuje na rynku międzynarodowym ponad 15 lat. W związku z dynamicznym rozwojem prowadzimy nabór na kolejne stanowisko: Specjalista ds. administracyjno-biurowych.

Przewiń do profilu firmy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.