Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. administracyjno-biurowych

ORTOSILESIA SP. Z O.O. SP. K.

umowa zlecenie
3 4004 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
4 0004 200 netto (+ VAT) / mies.
  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzanie danych do systemów firmowych

  • Nadzór nad powierzonymi procesami

  • Ścisła współpraca ze wszystkimi działami organizacji

  • Działania dodatkowe wynikające z potrzeb biznesowych w dziale

Nasze wymagania

  • Kariera zawodowa jest dla Ciebie obecnie jedną z głównych spraw którą chcesz rozwijać

  • Współdziałając z innym czujesz się w swoim żywiole

  • Znajomość obsługi pakietu MS Office

To oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe (2500-3000 NETTO w pierwszym roku pracy) plus system prowizyjny

  • Stabilne warunki zatrudnienia oraz realny wpływ na tworzenie procesów w firmie.

  • Praca stacjonarna (Katowice)

  • Szkolenia wdrożeniowe z każdego obszaru działania- zawsze służymy radą

  • Dofinansowanie do posiłków, (10 ZŁ/ DZIEŃ)- każdego dnia w pracy dorzucamy się do Twojego obiadu

  • Miesięczne dofinansowanie do hobby, karnet na Twoją wymarzoną siłownię?

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Dofinansowanie do wypoczynku, “wczasy pod gruszą”

  • W pełni przejrzystą i skonkretyzowaną drogę kariery zawodowej

Proces wygląda zatem tak:

  • Aplikujesz, napisz do nas o sobie, swoim doświadczeniu i efektach swojej wcześniejszej pracy oraz wyjaśnij dlaczego chcesz z Nami pracować (forma dowolna)

  • Wybrane osoby (od 2-8) zaprosimy na warsztat na którym przepracujemy sobie wspólne w metodyce design thinking rolę i stanowisko nowego Specjalisty ds. administracyjno-biurowych ( to zamiast zadania rekrutacyjnego, a bardzo ważne - często pracujemy warsztatowo )

  • Wybrane grono (1-2) zaprosimy na finalną rozmowę podczas której obydwie strony powinny poczuć chemię :)

Jeśli mamy Twoje zainteresowanie i brzmi to dobrze :

  • Zapoznaj się z ORTOSILESIA, jej usługami , wartościami i zdecyduj czy chcesz aplikować.

  • Wyślij informację według pierwszego kroku powyżej :)

OrtoSilesia to doświadczona i prężnie działająca firma zajmująca się sprzedażą wyposażenia i sprzętu medycznego. Znajduje się w czołówce firm o najlepszych wynikach w branży na terenie całego kraju.

Jesteśmy zespołem profesjonalistów z pozytywnym nastawieniem. Cenimy doświadczenie i konkretne umiejętności, ale także entuzjazm.

Na naszym pokładzie chętnie witamy zarówno osoby, które dopiero stawiają pierwsze kroki w branży, jak i wyjadaczy handlu, dla których rynek medyczny nie ma tajemnic.

Przewiń do profilu firmy