Oferta pracy

Specjalista ds. Administracyjno - Biurowych

Kylos Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Wróblewskiego 18
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Kylos Sp. z o.o.

Wróblewskiego 18

Łódź

Kylos.pl od ponad 16 lat nieprzerwalnie dostarcza usługi hostingowe dla firm, jednostek rządowych i osób fizycznych. Naszą misją jest tworzenie usług, które zaspokoją nawet najbardziej wymagających klientów.
Rozwiązania i usługi budowane dla naszych klientów opierają się o własną infrastrukturę Data Center oraz publiczną chmurę dostarczaną przez takich dostawców jak Amazon AWS oraz Microsoft Azure.

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych osób dbających o rozwój firmy oraz realizację powierzonych zadań. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy pracownik czuł się dobrze w swojej pracy.

Opis stanowiska:

  • obsługa administracyjna biura
  • kontakt z klientami, prawnikami, księgowością
  • dbałość o obieg dokumentów
  • współpraca z kadrowymi w kwestiach formalnych dotyczących pracowników
  • organizowanie spotkań i podróży służbowych
  • wparcie przy organizacji eventów pracowniczych
  • wsparcie administracyjne dla innych działów
  • prowadzenie wybranych procesów zakupowych
  • zapewnienie dostępności materiałów biurowych i innych akcesoriów dla pracowników
  • nadzór nad prawidłowością dokumentów dotyczących RODO
  • kwalifikowanie dokumentów księgowych

Wymagania:

Jeżeli jesteś osobą znającą i lubiącą pracę biurową, znasz narzędzia biurowe, jesteś komunikatywna i nie boisz się kontaktować z innymi to chcemy Cię poznać. Szukamy osoby, która...

  • lubi prace biurową,
  • posiada umiejętności planowania oraz organizacji pracy własnej,
  • zna pakiet MS Office,
  • chce poznawać i uczyć się nowych rzeczy,
  • zna angielski na tyle żeby móc korzystać swobodnie z zasobów sieci oraz komunikować się w tym języku
  • potrafi rozwiązywać problemy przy pomocy Google
  • potrafi pracować samodzielnie i w zespole
  • jest dokładna i terminowa
  • umie samodzielnie podejmować decyzje

Oczekujemy spokoju ducha i chęci kooperacji z naszą załogą, szukamy osoby, która w sposób rzeczowy, z nutką empatii będzie wstanie nam pomóc, dlatego wymagamy umiejętności sprawnego komunikowania się.

Zostawiamy dużą swobodę w działaniu, dlatego umiejętność samodzielnego myślenia i podejmowania decyzji jest bardzo istotna.

Istotne dla nas jest także, chęć nieustannego zdobywania nowych umiejętności. Samodoskonalenie się jest kluczem do sukcesu, a my dostarczamy odpowiednie do tego narzędzia.

Oferujemy:

  • swobodę w organizacji obowiązków
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w pełnym zakresie powierzonych zadań
  • możliwość nauki, rozwoju i uczestnictwa w kursach dokształcających
  • umowę o pracę na pełny etat
  • pakiet socjalny

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy