Oferta pracy

Specjalista ds. administracyjno-biurowych

Soligrano Sp. z o. o. Sp. K.O firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Soligrano Sp. z.o.o Sp. K.

poszukuje osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Dobroń/k Łodzi

ZADANIA OSOBY ZATRUDNIONEJ NA TYM STANOWISKU:

  • bieżące prace administracyjno-biurowe,
  • wykonywanie zadań związanych z obiegiem dokumentów w firmie,
  • podstawowe prace z zakresu księgowości,
  • prace w systemie komputerowym,
  • obsługa urządzeń biurowych,
  • nadzór nad dokumentami firmowymi oraz ich odpowiednie zabezpieczenie,
  • przygotowywanie ewidencji, raportów, rejestrów.

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane ekonomiczne),
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • efektywna organizacja czasu pracy, samodzielność w działaniu, zaangażowanie,
  • umiejętności komunikacyjne,
  • inicjatywa / przedsiębiorczość,
  • odpowiedzialność - dyscyplina wewnętrzna,
  • znajomość pakietu MS Office.

CO OFERUJEMY?

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę na pełny etat,
  • szkolenia i kursy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • możliwość skorzystania z karty MultiSport,
  • pracę w zgranym zespole profesjonalistów.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego, w terminie 30 dni od ukazania się ogłoszenia za pomocą przycisku Aplikuj.

CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres  3 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Soligrano Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Dobroniu zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy