Specjalista ds. administracyjno-biurowych (Office Manager) w Wydziale Projektów i Wydarzeń Artystycznych

Instytut Adama Mickiewicza

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Mokotowska 25

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie kierownika Wydziału Projektów i Wydarzeń Artystycznych w pracach administracyjno-biurowych, a w tym:

  • przygotowywanie umów cywilnoprawnych, wniosków, uzasadnień wyboru wykonawców i planów zamówień publicznych,

  • rozliczanie zawartych umów,

  • obsługa korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej,

  • prowadzenie kalendarium prac Wydziału,

  • przygotowywanie raportów, zestawień,

  • tworzenie notatek ze spotkań wydziałowych,

  • tworzenie zestawień delegacji,

  • współpraca przy przygotowywaniu i opracowywanie bieżącej sprawozdawczości Wydziału,

  • wsparcie w przygotowywaniu dokumentacji do przekazania do archiwum IAM,

  • koordynowanie współpracy ze służbami administracyjnymi.

Nasze wymagania

  • wyższe wykształcenie,

  • dobra ogólna znajomość zagadnień związanych z finansami i prawem,

  • znajomość specyfiki pracy z budżetem pochodzącym ze środków publicznych,

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie co najmniej B2,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole,

  • dokładność, rzetelność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • wysoka motywacja i chęć do zdobywania nowej wiedzy i kwalifikacji.

Mile widziane

  • doświadczenie w rozliczaniu projektów,

  • znajomość prawa zamówień publicznych.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • współpracę z interesującymi i kreatywnymi ludźmi,

  • wsparcie przy podnoszeniu kwalifikacji zawodowych,

  • pakiet benefitów w tym ZFŚS, możliwość wykupienia dodatkowej opieki zdrowotnej,

  • lokalizację w centrum Warszawy przy ul. Mokotowskiej.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • kawa / herbata

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Instytut Adama Mickiewicza jest narodową instytucją kultury, utworzoną w 2000 roku. Cel Instytutu - budowanie trwałego zainteresowania polską kulturą za granicą, realizowany jest we współpracy z partnerami zagranicznymi i poprzez międzynarodową wymianę kulturalną w dialogu z odbiorcami, w zgodzie z założeniami polskiej polityki zagranicznej. Do 2022 roku Instytut zrealizował projekty w ponad 70 krajach świata na 6 kontynentach. Organizatorem Instytutu Adama Mickiewicza jest Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Przewiń do profilu firmy