Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Administracyjno - Biurowych

H2OptimO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie zespołu w prawidłowym funkcjonowaniu biura,

  • wsparcie administracyjne kadry inżynierskiej,

  • współpraca z urzędami, w celu uzyskania dokumentacji niezbędnej do realizacji projektów,

  • przyjmowanie, rejestracja, archiwizacja dokumentów,

  • nadzór nad prawidłowym obiegiem korespondencji,

  • prowadzenie sekretariatu, obsługa rozmów telefonicznych,

  • wsparcie księgowości i działu sprzedaży, w tym opisywanie i kontrola faktur kosztowych – administracyjnych,

  • przyjmowanie i obsługa gości firmy,

  • kontrola i nadzór nad zaopatrzeniem biura,

  • prowadzenie wszystkich spraw biurowych i administracyjnych firmy.

Nasze wymagania

  • wysoko kultura osobista, komunikatywność

  • dokładność, sumienność,

  • dobra organizacja pracy,

  • znajomość języka angielskiego

  • znajomość oprogramowania Microsoft Office,

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • znajomość j. angielskiego

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • pracę w zgranym zespole, chętnie dzielącym się swoją wiedzą,

  • nowoczesne biuro,

  • benefity pozapłacowe (karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne