Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. administracyjno-biurowych

Cehpol Poznań Sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca korespondencja z klientami i kontrahentami, zarówno w języku polskim jak i angielskim

  • fakturowanie (program Subiekt)

  • dokumentowanie pracy serwisu

  • wysyłanie zamówień części zamiennych

  • organizacja zaopatrzenia biura

  • zarządzanie dokumentami i korespondencją

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • znajomość języka hiszpańskiego mile widziana

  • dobra znajomość obsługi komputera, pakiet Office

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • zdolności organizacyjne

  • umiejętność współpracy z ludźmi

To oferujemy

  • bardzo dobrą atmosferę pracy

  • stabilne zatrudnienie

  • swobodę i samodzielność w wykonywaniu obowiązków

  • elastyczny czas pracy (możliwość pracy w wymiarze sześciu do ośmiu godzin dziennie)

  • łatwy dojazd do pracy (Poznań - Piątkowo)

  • pracę w międzynarodowym środowisku

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

Firma Cehpol od ponad 20 lat oferuje nowoczesne maszyny do produkcji mebli. Poszukujemy obecnie do naszego zespołu osoby na stanowisko administracyjno-biurowe. Poszukujemy osoby, dla której praca z ludźmi jest przyjemnością a satysfakcja czerpana jest z sumiennie wykonywanej pracy.

Przewiń do profilu firmy