Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. administracyjno-biurowych

JaskotO firmie

3 5004 000 brutto / mies.

Jaskot

267

Siekierczyn (pow. lubański)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa sekretariatu, dbanie o pozytywny wizerunek firmy, a także zaopatrzenie biura

  • Obsługa urządzeń biurowych i centrali telefonicznej

  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej, także przesyłek kurierskich

  • Komunikacja ze wszystkimi działami firmy

  • Dbanie o właściwy obieg dokumentów i przepływ informacji wewnątrz firmy

  • Przygotowywanie sprawozdań, raportów na potrzeby zarządu i kierownictwa

  • Uzupełnianie baz danych

  • Przygotowywanie umów oraz innych dokumentów firmowych

  • Planowanie i organizacja spotkań, konferencji, szkoleń itp.

  • Wykonywanie doraźnych poleceń przełożonych w zakresie administracyjnym

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku przez co najmniej 1 rok

  • Dokładność, szczegółowość, odpowiedzialność i zaangażowanie w codzienne obowiązki

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Dbałość o wysoką jakość kontaktów z kontrahentami, klientami wewnętrznymi oraz zewnętrznymi

To oferujemy

  • Pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji rynkowej

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Dobrą atmosferę pracy

  • Benefity pozapłacowe: ubezpieczenie, pakiet medyczny

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Wynagrodzenie: 3 500 brutto – 4 000 brutto w zależności od doświadczenia i umiejętności

Jaskot

Nasza firma jest dystrybutorem techniki rolniczej, komunalnej i leśnej od ponad 25 lat. Współpracujemy z wieloma znanymi w branży markami : Deutz-Fahr, Merlo, Unia, Samasz,

Przewiń do profilu firmy