Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Administracyjno-Biurowych

NEXUS sp. z o.o.O firmie

  • Toruń, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Nexus Sp. z o. o. poszukuje kandydata na stanowisko Specjalista ds. Administracyjno-biurowych

Zakres obowiązków:

  • Samodzielna obsługa klientów i dostawców
  • Przygotowywanie wycen i obsługa zamówień
  • Obsługa urządzeń biurowych
  • Obsługa programu StreamSoft
  • Wykonywanie doraźnych poleceń przełożonego
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Nasze wymagania:

  • Obsługa komputera ( pakiet MS Office) oraz urządzeń biurowych (drukarka/scaner/etykieciarka).
  • Wysoka kultura osobista
  • Samodzielność, dokładność, punktualność, zaangażowanie
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Doświadczenie w pracy administracyjno-biurowej minimum 1 rok (warunek konieczny)
  • Wykształcenie kierunkowe (ekonomia/administracja/rachunkowość)
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Umowa o pracę na pełny etat
  • Stabilność zatrudnienia

Ogłoszenie archiwalne