Specjalista ds. administracyjno-biurowych w dziale windykacji terenowej

Kaczmarski Inkasso sp.jO firmie

Kaczmarski Inkasso sp.j

Danuty Siedzikówny 12

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Rejestrowanie spraw przyjętych do obsługi przez zespół

  • Podział i wysyłka zleceń do poszczególnych pracowników terenowych

  • Sprawdzanie poprawności przesyłanych raportów

  • Nadzór nad terminowością i jakością realizowanych zleceń

  • Przygotowywanie i rozsyłanie plików aktualizacyjnych

  • Wpisywanie danych do systemu

  • Wspieranie Zespołu w aktualnie prowadzonych projektach

  • Odpowiedzialność za realizację wyznaczonych przez przełożonego celów i zadań

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w administracji biurowej

  • Dobra znajomość pakietu MS Office oraz umiejętność obsługi urządzeń biurowych

  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków służbowych

  • Dobra organizacja pracy

  • Samodzielność i inicjatywa

  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Doświadczenie zawodowe na pokrewnym stanowisku w firmie windykacyjnej

To oferujemy

  • Pracę w nowoczesnym biurowcu

  • Dużą samodzielność i odpowiedzialność

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy

  • Owocowe czwartki i tematyczne śniadania w naszym firmowym Bistro

  • Pracę w przyjaznej atmosferze

  • Możliwość skorzystania z opieki medycznej, karty Mulisport i ubezpieczenia grupowego

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • parking dla pracowników

  • świetnie bistro

Etapy rekrutacji
1

Inspirujące spotkanie z Działem HR

2

Decyzja HR: Jesteś właściwą osobą na właściwym miejscu

3

Dzwonimy do Ciebie z radosną informacją zwrotną

4

Wspólnie ustalamy warunki, które Cię satysfakcjonują