Specjalista ds. administracyjno-biurowych w dziale windykacji terenowej

Kaczmarski Inkasso sp.jO firmie

Kaczmarski Inkasso sp.j

Danuty Siedzikówny 12

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Rejestrowanie spraw przyjętych do obsługi przez zespół
  • Podział i wysyłka zleceń do poszczególnych pracowników terenowych
  • Sprawdzanie poprawności przesyłanych raportów
  • Nadzór nad terminowością i jakością realizowanych zleceń
  • Przygotowywanie i rozsyłanie plików aktualizacyjnych
  • Wpisywanie danych do systemu
  • Wspieranie Zespołu w aktualnie prowadzonych projektach
  • Odpowiedzialność za realizację wyznaczonych przez przełożonego celów i zadań

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w administracji biurowej
  • Dobra znajomość pakietu MS Office oraz umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków służbowych
  • Dobra organizacja pracy
  • Samodzielność i inicjatywa
  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Doświadczenie zawodowe na pokrewnym stanowisku w firmie windykacyjnej

To oferujemy

  • Pracę w nowoczesnym biurowcu
  • Dużą samodzielność i odpowiedzialność
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • Owocowe czwartki i tematyczne śniadania w naszym firmowym Bistro
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Możliwość skorzystania z opieki medycznej, karty Mulisport i ubezpieczenia grupowego
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • parking dla pracowników
  • świetnie bistro

Etapy rekrutacji

1

Inspirujące spotkanie z Działem HR

2

Decyzja HR: Jesteś właściwą osobą na właściwym miejscu

3

Dzwonimy do Ciebie z radosną informacją zwrotną

4

Wspólnie ustalamy warunki, które Cię satysfakcjonują

Specjalista ds. administracyjno-biurowych w dziale windykacji terenowej, Danuty Siedzikówny 12, Wrocław