Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. administracyjno – biurowych

WLOG Solutions Sp. z o.o.O firmie

  • Encyklopedyczna 2A, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

WLOG Solutions Sp. z o.o.

Encyklopedyczna 2A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • obsługa administracyjna biura

  • obsługa korespondencji tradycyjnej i elektronicznej (odbieranie, skanowanie, wysyłka, itp.)

  • obsługa dokumentacji (sporządzanie umów, wypełnianie dokumentów urzędowych, wprowadzanie faktur do systemu, archiwizowanie itp.)

  • współpraca z księgowością i kadrami

  • zapewnienie skutecznej komunikacji wewnętrznej oraz zewnętrznej firmy

  • organizacja i obsługa spotkań, prowadzenie kalendarza spotkań

  • wsparcie współpracowników w zakresie bieżących oraz różnych spraw administracyjnych

  • koordynacja rekrutacji do firmy

  • zapewnienie bieżącej dostawy artykułów biurowych i spożywczych

  • dbałość o wyposażenie i estetykę biura

Nasze wymagania

  • znajomość pakietu MS Office

  • obsługa urządzeń biurowych (drukarka, skaner, itp.)

  • doświadczenie w pracach organizacyjnych

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji interpersonalnej

  • zaangażowanie w powierzone zadania

  • odpowiedzialność, sumienność, pracowitość, skrupulatność

  • wysoka kultura osobista

  • otwartość

  • optymizm

To oferujemy

  • interesującą, pełną wyzwań pracę w renomowanej firmie

  • przyjazną atmosferę pracy i przyjazny zespół

  • niezbędne narzędzia - telefon, laptop, oprogramowanie

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia lub umowy o pracę

  • możliwość rozwoju

  • profity w postaci bezpłatnych lekcji j. angielskiego, prywatnej opieki medycznej oraz karnetu sportowego

O nas

Jesteśmy firmą specjalizującą się w obszarze data science, dostarczaniu zaplecza IT oraz managed services. Dysponujemy zapleczem technologicznych i bazą ekspertów. Pracujemy z wieloma branżami. Wiodące to telekomy, energetyka, retail, bankowość.