Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. administracyjno-finansowych

Sant-Tech Sp. z o.o.O firmie

  • Półłanki 31g
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Sant-Tech Sp. z o.o.

Półłanki 31g

Kraków

SANT-TECH Sp. z o.o. uznany i wielokrotnie nagradzany na europejskim  rynku producent urządzeń do obróbki strumieniowo ściernej i elementów wentylacji w związku z rozwojem oraz tworzeniem centrum badawczo-rozwojowego poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Zakres zadań:

  • Współpraca z biurem księgowym, kadrowym i instytucjami finansowymi
  • Obsługa i zarządzanie programami bankowości elektronicznej (transakcje bankowe, kontrola sald i operacji bankowych, windykacja)
  • Wprowadzanie, kontrola i weryfikacja otrzymywanych dokumentów kosztowych
  • Przygotowywanie i aktualizacja informacji zarządczych w tym: bieżąca i okresowa kontrola poziomu kosztów, sporządzanie zestawień i raportów, sporządzanie i aktualizacja prognoz finansowych (cash flow)
  • Obsługa i kontrola zgodności kasy gotówkowej, sporządzanie raportów kasowych
  • Wystawianie, kontrola, archiwizacja dokumentów sprzedażowych
  • Współpraca z wszystkimi działami firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu: ekonomii, finansów, rachunkowości lub matematyki
  • Praktyczna znajomość przepisów kadrowo-płacowych oraz zasad księgowości
  • Doświadczenie w obsłudze kadrowej i księgowej firmy min. 2 lata (niezbędne)
  • Bardzo dobra obsługa komputera
  • Znajomość programu Enova
  • Praktyczna znajomość programów MS Office (głównie Excel)
  • Bardzo dobra komunikatywność
  • Samodzielność i umiejętność sprawnej organizacji pracy
  • Znajomość języka angielskiego (będzie dodatkowym atutem)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji
  • Odpowiedzialne i rozwojowe stanowisko o wysokim stopniu samodzielności i decyzyjności
  • Brak skostniałych struktur korporacyjnych
  • Miłą i przyjazną atmosferę w miejscu pracy

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne