Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. administracyjno-finansowych

  • Świnoujście, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 01.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 1996r. Świadczymy usługi z zakresu rekrutacji i doboru personelu, badań psychologicznych, szkoleń oraz doradztwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

    Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy zajmującej się budownictwem specjalistycznym tj. konstrukcjami offshorowymi, infrastrukturalnymi oraz obiektami kubaturowymi, odpowiedniego Kandydata na stanowisko:
    Miejsce pracy: Świnoujście
    Nr. Ref. SA/09

    Zakres obowiązków:

    • Kompleksowe prowadzenie administracji firmy
    • Koordynacja obiegu dokumentów i korespondencji
    • Przygotowywanie zestawień, raportów i dokumentów dla innych działów
    • Przygotowywanie dokumentacji związanej z zatrudnianiem pracowników, w tym obcokrajowców
    • Monitoring i rozliczanie czasu pracy
    • Asystowanie przy realizacji procesów rekrutacyjnych

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe
    • Doświadczenie w kadrach i płacach lub w księgowości – warunek konieczny
    • Doświadczenie w pracy administracyjnej – mile widziane
    • Dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
    • Znajomość technik rekrutacyjnych – mile widziane
    • Nastawienie na realizację zadań
    • Sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

    Firma oferuje atrakcyjne warunki zatrudnienia, pracę w miłej atmosferze oraz możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego.

    Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych

    Gwarantujemy poufność.

    W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)