Oferta pracy

Specjalista ds. administracyjno-kadrowych

Axxiome Polska Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

Axxiome Polska Sp. z o.o.

Globis

Wrocław

Axxiome Health w Polsce, to niezależne Centrum Technologiczne, które dostarczając nowoczesne rozwiązania, jest uważane za lidera we wdrażaniu i integracji technologii dla rozwiązań SAP, Java oraz digitalizacji.

W związku z dynamicznym rozwojem naszego zespołu z obszaru HR/Payroll, świadczących usługi dla naszych klientów wewnętrznych, poszukujemy pracowników chcących rozwijać się na stanowisku: Specjalista ds. administracyjno-kadrowych.

Dołącz do nas!

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w administracji danych kadrowo – płacowych;
  • Praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, administracji kadrowej i prowadzenia akt osobowych oraz rozliczania czasu pracy;
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel);
  • Zorientowanie na Klienta wewnętrznego;
  • Bardzo dobrego planowania i organizowania pracy własnej, samodyscypliny, terminowości, dokładności oraz wysokiego zaangażowania;
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2).
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego.

Obowiązki:

  • Administracja danych kadrowo – płacowych;
  • Koordynacja danych kadrowo – płacowych z zewnętrzną firmą;
  • Raportowanie;
  • Sporządzanie umów o pracę, umów cywilnoprawnych, umów o współpracy oraz aneksów i wypowiedzeń;
  • Ścisła współpraca z wewnętrznymi działami firmy;
  • Obsługa ZFŚS,
  • Administracja kafeterii pracowniczej i benefitów dla pracowników -  m. in. karta Multisport, pakiety medyczne, ubezpieczenie grupowe, karty podarunkowe;
  • Wsparcie dla pracowników w obszarze prawa pracy;
  • Wsparcie w zakresie organizacji eventów.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie Umowy o Pracę;
  • Świetna atmosfera pracy i partnerskie relacje z liderami;
  • Praca w międzynarodowym środowisku;
  • Świadczenia (m.in. elastyczny czas pracy, opieka medyczna, nauka języka obcego, Multisport, poniedziałki ze świeżym pieczywem, piątkowe owoce);
  • Programy szkoleniowe i rozwojowe;
  • Brak środowiska korporacyjnego (brak dress codu).

Prosimy o dołączenie klauzuli o ochronie danych osobowych o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez firmę Axxiome Polska we Wrocławiu dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą  z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).

Axxiome more than work!

Axxiome Polska Sp. z o.o., ul. Powstańców Śl. 7a, Wrocław , tel. +48 71 750 40 56

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy