Oferta pracy

Specjalista ds. administracyjno-księgowych

SOUNIQ sp. z o.o.O firmie

  • 1 Dywizji Pancernej 45
    Bielsko-Biała, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

SOUNIQ sp. z o.o.

1 Dywizji Pancernej 45

Bielsko-Biała

Dynamicznie rozwijająca się firma z siedzibą w Bielsku-Białej, zajmująca się handlem dostawą narzędzi dla ciągów produkcyjnych oraz usług w zakresie automatyzacji procesów przemysłowych poszukuje osoby spełniającej poniższe kryteria.

Obowiązki:

  • Bieżąca obsługa spraw administracyjno - biurowych, prowadzenie korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej, dbałość o właściwy obieg dokumentów
  • Obsługa programu do wystawiania faktur sprzedaży, ewidencjonowanie dokumentów kosztowych
  • Wykonywanie przelewów bankowych
  • Kompleksowa obsługa pracowników pod kątem dokumentacji kadrowej i prowadzenie dokumentacji pracowniczej
  • Współpraca z biurem rachunkowym w zakresie terminowego przygotowania dokumentów finansowo-księgowych oraz rozliczeniowych
  • Sporządzanie raportów i analiz na potrzeby Pracodawcy
  • Wsparcie działań sprzedażowych, marketingowych oraz logistycznych Pracodawcy
  • Inne prace zlecone przez Pracodawcę

Wymagania:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe (wykształcenie kierunkowe mile widziane)
  • Podstawowa znajomość zagadnień z zakresu księgowości, finansów oraz prawa pracy
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację
  • Prawo jazdy kategorii „B”
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy i komunikatywność
  • Wysoka kultura osobista
  • Zaangażowanie w wykonywana pracę

Oferujemy:

Praca w stabilnej firmie na umowę o pracę.
Miła atmosfera.
Atrakcyjny system wynagrodzeń.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy