Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. administracyjno-księgowych

AFFECT sp. z o.o. O firmie

  • Michałowicza 46/2
    Bielsko-Biała, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

AFFECT sp. z o.o.

Michałowicza 46/2

Bielsko-Biała

AFFECT jest wiodącym producentem profesjonalnych kosmetyków do makijażu.  Marka została stworzona, by wypełnić lukę między kosmetykami z najwyższej półki , a kosmetykami drogeryjnymi .Nieustannie wspieramy oczekiwania kobiet do posiadania najlepszej jakości kosmetyków do makijażu

Będziesz idealnym kandydatem, jeśli:

  • optymalnie organizujesz swój czas pracy
  • jesteś osobą skrupulatną, samodzielną, odpowiedzialną, otwartą na nowe wyzwania i masz chęć uczenia się

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie obiegu dokumentów księgowych kosztowych oraz magazynowych (wprowadzanie do wewnętrznego systemu księgowego, rozliczanie z płatnościami)
  • stały kontakt z biurem rachunkowym
  • obsługa dokumentów magazynów zewnętrznych oraz wewnętrznych
  • monitorowanie obiegu produktów oraz półproduktów
  • obsługa i weryfikacja faktur sprzedażowych
  • archiwizacja dokumentów magazynowych, kadrowych, księgowych
  • kontakt z klientami, biurem rachunkowym i innymi instytucjami finansowymi
  • pomoc merytoryczna w zakresie kadrowo-płacowym
  • przygotowywanie umów dla  podwykonawców ,aktualizacja już istniejących
  • przygotowywanie raportów magazynowych oraz sprzedażowych

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku administracyjnym w firmie z systemem magazynowym
  • Zdolność szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów
  • Umiejętne posługiwanie się pakietem Microsoft Office oraz narzędziami biurowymi
  • minimum średnie wykształcenie lub wyższe w kierunku administracji
  • Znajomość systemów księgowych , oprogramowania Subiekt
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do efektów wykonywanej pracy
  • wsparcie szkoleniowe
  • wsparcie całego zespołu
  • pracę z kreatywnymi ludźmi

Ogłoszenie archiwalne